Główna Herbatki Honeybush - Miodokrzew 100g
Herbatki arrow Honeybush - Miodokrzew 100g
Hibiskus kwiatInulina 120g

Honeybush - Miodokrzew 100g

Naturalna herbata o miodowym smaku i aromacie


Naturalna herbata z krzewu Cyclopia intermedia, zwana Honeybush, a po polsku Miodokrzew. Ma rewelacyjny, miodowy smak i świetnie smakuje słodzona miodem. Nie zawiera kofeiny, za to liczne związki przeciwutleniające i mnóstwo witaminy C. Polecamy ją szczególnie dzieciom i osobom starszym, jak również kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Z Miodokrzewu uzyskuje się doskonały napar o pięknej herbacianej barwie.

DZIAŁANIE:

  1. Odpręża
  2. Łagodzi bóle brzucha i kolki
  3. Z uwagi na to, że nie posiada kofeiny - łagodzi skutki bezsenności
  4. Wspomaga leczenie górnych dróg oddechowych
Do związków bioaktywnych zawartych w herbacie honeybush należą polifenole, pinitol, fitoestrogeny i składniki mineralne.

Dzięki zawartości szerokiej gamy polifenoli napar z miodokrzewu charakteryzuje się silnymi właściwościami antyoksydacyjnymi i chroni przed wolnymi rodnikami.

Jednym z najciekawszych składników tej herbaty jest pinitol. Badania wykazały, że związek ten wspiera działanie insuliny i pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Ponadto ułatwia odkładanie glikogenu w mięśniach.

Fitoestrogeny obecne w herbacie z miodokrzewu pozytywnie wpływają na regulację kobiecej gospodarki hormonalnej, gdyż działają podobnie do estrogenów. Dlatego mogą pomóc w złagodzeniu objawy menopauzy oraz napięcia przedmiesiączkowego.

Gdzie kupić:

Miodokrzew kupisz tutaj.Komentarze klientów:

Nikt jeszcze nie komentował tego produktu.
Aby napisać komentarz prosimy o zalogowanie się.


Zobacz także.

Catuaba 50g
Catuaba 50g
5,90 zł

Lippia trójlistna - Werbena cytrynowa 50 g
Lippia trójlistna - Werbena cytrynowa 50 g
8,49 zł
Werbena ziele 50g
Werbena ziele 50g
8,49 zł